Mapa

Levné lety z Washington do Minneapolis St Paul

Informace o letu Washington - Minneapolis St Paul

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 475 Kč

Přímých leteckých spojů

9

Letů týdně

129

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1486 kilometrů

2 hod. 3 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Delta

Minneapolis St Paul

1 letiště

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Washington do Minneapolis. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Washington do Minneapolis. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Washington do Minneapolis mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Washington do Minneapolis přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Minneapolis hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Minneapolis. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.