Mapa

Levné lety z Zagreb do Drážďany

Informace o letu Zagreb - Drážďany

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

4 117 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 623 kilometrů

2 hod. 40 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Drážďany

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Drážďany je jedno letiště: Drážďany.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Zagreb - Drážďany je 4 117 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 40 min. je průměrná doba letu Zagreb - Drážďany.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Zagreb do Drážďany.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Záhřeb do Drážďany. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Záhřeb do Drážďany. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Záhřeb do Drážďany mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Záhřeb do Drážďany přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Drážďany hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Drážďany. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.