Mapa

Levné lety z Zagreb do Ženeva

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Ženeva...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Zagreb - Ženeva

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 714 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 771 kilometrů

3 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Ženeva

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Ženeva je jedno letiště: Ženeva.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Zagreb - Ženeva je 3 714 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 0 min. je průměrná doba letu Zagreb - Ženeva.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Zagreb do Ženeva.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Záhřeb do Ženeva. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Záhřeb do Ženeva. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Záhřeb do Ženeva mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Záhřeb do Ženeva přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Ženeva hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Ženeva. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.