Mapa

Levné lety z Moskva Žukovskij do Minsk International 2

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Minsk...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Moskva Žukovskij - Minsk International 2

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 157 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

15

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 657 kilometrů

1 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Belavia

Minsk International 2

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Minsk International 2 je jedno letiště: Minsk International 2.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Moskva Žukovskij - Minsk International 2 je 2 157 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 25 min. je průměrná doba letu Moskva Žukovskij - Minsk International 2.
2 letecké společnosti létají přímo z Moskva Žukovskij do Minsk International 2.
15 letů týdně létá z Moskva Žukovskij do Minsk International 2, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Moskva do Minsk. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Moskva do Minsk. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Moskva do Minsk mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Moskva do Minsk přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Minsk hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Minsk. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.