Mapa

Levné lety z Moskva Žukovskij do Odessa Central

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Oděsa...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Moskva Žukovskij - Odessa Central

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

5 229 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1118 kilometrů

4 hod. 20 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Belavia

Odessa Central

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Odessa Central je jedno letiště: Odessa Central.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Moskva Žukovskij - Odessa Central je 5 229 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
4 hod. 20 min. je průměrná doba letu Moskva Žukovskij - Odessa Central.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Moskva Žukovskij do Odessa Central.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Moskva do Oděsa. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Moskva do Oděsa. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Moskva do Oděsa mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Moskva do Oděsa přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Oděsa hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Oděsa. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.