Mapa

Levné lety z Moskva Žukovskij do Ben Gurionovo mezinárodní

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Tel Aviv...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Moskva Žukovskij - Ben Gurionovo mezinárodní

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

5 201 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

5

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2615 kilometrů

3 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Ural Airlines

Ben Gurionovo mezinárodní

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Ben Gurionovo mezinárodní je jedno letiště: Ben Gurionovo mezinárodní.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Moskva Žukovskij - Ben Gurionovo mezinárodní je 5 201 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 10 min. je průměrná doba letu Moskva Žukovskij - Ben Gurionovo mezinárodní.
Jedna letecká společnost létá přímo z Moskva Žukovskij do Ben Gurionovo mezinárodní.
5 letů týdně létá z Moskva Žukovskij do Ben Gurionovo mezinárodní, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Moskva do Tel Aviv. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Moskva do Tel Aviv. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Moskva do Tel Aviv mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Moskva do Tel Aviv přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Tel Aviv hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Tel Aviv. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.