Mapa

Levné lety z Zanzibar do Budapešť

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Budapešť...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Zanzibar - Budapešť

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

19 549 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 6287 kilometrů

14 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Turkish Airlines

Budapešť

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Budapešť je jedno letiště: Budapešť.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Zanzibar - Budapešť je 19 549 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
14 hod. 10 min. je průměrná doba letu Zanzibar - Budapešť.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Zanzibar do Budapešť.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Zanzibar do Budapešť. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Zanzibar do Budapešť. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Zanzibar do Budapešť mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Zanzibar do Budapešť přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Budapešť hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Budapešť. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.