Mapa

Levné lety z Zanzibar do Kilimandžáro

Nejlepší last minute lety

Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Zanzibar - Kilimandžáro

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 792 Kč

Přímý letecký spoj

1

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 391 kilometrů

1 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Precision Air

Kilimandžáro

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kilimandžáro je jedno letiště: Kilimandžáro.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Zanzibar - Kilimandžáro je 1 792 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 0 min. je průměrná doba letu Zanzibar - Kilimandžáro.
Jedna letecká společnost létá přímo z Zanzibar do Kilimandžáro.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Zanzibar do Kilimandžáro. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Zanzibar do Kilimandžáro. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Zanzibar do Kilimandžáro mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Zanzibar do Kilimandžáro přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kilimandžáro hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kilimandžáro. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.