Mapa

Levné lety z Zanzibar do Milán Malpensa

Informace o letu Zanzibar - Milán Malpensa

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

10 479 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 6519 kilometrů

8 hod. 35 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

AIRITALY

Milán Malpensa

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Milán Malpensa je jedno letiště: Milán Malpensa.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Zanzibar - Milán Malpensa je 10 479 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
8 hod. 35 min. je průměrná doba letu Zanzibar - Milán Malpensa.
Jedna letecká společnost létá přímo z Zanzibar do Milán Malpensa.
2 lety týdně létají z Zanzibar do Milán Malpensa, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Zanzibar do Milán. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Zanzibar do Milán. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Zanzibar do Milán mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Zanzibar do Milán přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Milán hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Milán. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.