Mapa

Levné lety z Queenstown do Auckland International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Auckland...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Queenstown - Auckland International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

2 310 Kč

Přímé letecké spoje

4

Letů týdně

95

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1026 kilometrů

1 hod. 50 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Air New Zealand

Auckland International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Auckland International je jedno letiště: Auckland International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Queenstown - Auckland International je 2 310 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
1 hod. 50 min. je průměrná doba letu Queenstown - Auckland International.
4 letecké společnosti létají přímo z Queenstown do Auckland International.
95 letů týdně létá z Queenstown do Auckland International, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Queenstown do Auckland. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Queenstown do Auckland. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Queenstown do Auckland mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Queenstown do Auckland přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Auckland hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Auckland. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.