Mapa

Levné lety z Curych do Kapské Město

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Kapské Město...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Curych - Kapské Město

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

11 908 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

4

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 9119 kilometrů

11 hod. 20 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

edelweiss air

Kapské Město

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Kapské Město je jedno letiště: Kapské Město.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Curych - Kapské Město je 11 908 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
11 hod. 20 min. je průměrná doba letu Curych - Kapské Město.
2 letecké společnosti létají přímo z Curych do Kapské Město.
4 lety týdně létají z Curych do Kapské Město, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Curych do Kapské Město. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Curych do Kapské Město. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Curych do Kapské Město mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Curych do Kapské Město přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Kapské Město hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Kapské Město. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.