Mapa

Levné lety z Curych do Helsinki Vantaa

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Helsinky...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Curych - Helsinki Vantaa

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 195 Kč

Přímé letecké spoje

3

Letů týdně

14

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1781 kilometrů

2 hod. 40 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Finnair

Helsinki Vantaa

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Helsinki Vantaa je jedno letiště: Helsinki Vantaa.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Curych - Helsinki Vantaa je 3 195 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 40 min. je průměrná doba letu Curych - Helsinki Vantaa.
3 letecké společnosti létají přímo z Curych do Helsinki Vantaa.
14 letů týdně létá z Curych do Helsinki Vantaa, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Curych do Helsinky. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Curych do Helsinky. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Curych do Helsinky mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Curych do Helsinky přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Helsinky hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Helsinky. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.