Mapa

Levné lety z Curych do Los Angeles International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Los Angeles...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Curych - Los Angeles International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

10 306 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

7

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 9545 kilometrů

12 hod. 10 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

SWISS

Los Angeles International a Hawthorne

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Los Angeles International jsou 2 letiště: Los Angeles International a Hawthorne.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Curych - Los Angeles International je 10 306 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
12 hod. 10 min. je průměrná doba letu Curych - Los Angeles International.
2 letecké společnosti létají přímo z Curych do Los Angeles International.
7 letů týdně létá z Curych do Los Angeles International, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Curych do Los Angeles. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Curych do Los Angeles. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Curych do Los Angeles mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Curych do Los Angeles přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Los Angeles hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Los Angeles. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.