Mapa

Levné lety z Curych do Miami International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Miami...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Curych - Miami International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

7 450 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

13

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 7853 kilometrů

10 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

SWISS

Miami International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Miami International je jedno letiště: Miami International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Curych - Miami International je 7 450 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
10 hod. 25 min. je průměrná doba letu Curych - Miami International.
2 letecké společnosti létají přímo z Curych do Miami International.
13 letů týdně létá z Curych do Miami International, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Curych do Miami. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Curych do Miami. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Curych do Miami mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Curych do Miami přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Miami hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Miami. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.