Mapa

Levné lety z Curych do San Francisco International

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace San Francisco...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Curych - San Francisco International

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

9 710 Kč

Přímé letecké spoje

2

Letů týdně

7

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 9386 kilometrů

11 hod. 50 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

SWISS

San Francisco International

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci San Francisco International je jedno letiště: San Francisco International.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Curych - San Francisco International je 9 710 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
11 hod. 50 min. je průměrná doba letu Curych - San Francisco International.
2 letecké společnosti létají přímo z Curych do San Francisco International.
7 letů týdně létá z Curych do San Francisco International, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Curych do San Francisco. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Curych do San Francisco. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Curych do San Francisco mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Curych do San Francisco přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v San Francisco hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v San Francisco. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.