Mapa

Levné lety z Curych do Santa Cruz de Tenerife

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Santa Cruz de Tenerife...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Curych - Santa Cruz de Tenerife

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

3 422 Kč

Přímých leteckých spojů

6

Letů týdně

9

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 3038 kilometrů

4 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

edelweiss air

Tenerife Sur a Tenerife Norte

2 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Santa Cruz de Tenerife jsou 2 letiště: Tenerife Sur a Tenerife Norte.
4 hod. 25 min. je průměrná doba letu Curych - Santa Cruz de Tenerife.
6 leteckých společností létá přímo z Curych do Santa Cruz de Tenerife.
9 letů týdně létá z Curych do Santa Cruz de Tenerife, a to k měsíci říjen.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Curych do Santa Cruz de Tenerife. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Curych do Santa Cruz de Tenerife. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Curych do Santa Cruz de Tenerife mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Curych do Santa Cruz de Tenerife přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Santa Cruz de Tenerife hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Santa Cruz de Tenerife. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.