Lalibela

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lalibela patří na základě hodnocení uživatelů Hailemariam Homestay & Tour, Torpedo Hotel a Unique Lalibela Homestay. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lalibela přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Lalibela

od 1 388 Kč

Co říkají cestující o městě Lalibela?

9,8
Nadšenci pro historii
7,6
Hledači duchovna
7,3
Nadšenci pro turistiku
7,3
Dobrodružní cestovatelé
7,3
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (9)
Addis  Ethiopia
Addis EthiopiaAddis Abeba
13.11.2017

Ethiopian Christmas in Lalibela. Christmas is highly celebrated in Lalibela on the 7th of January. Www.addisethiopiatours.co.com

Ali Syed
Ali SyedDžidda
02.09.2015

The churches alone are world famous and worth the trip. There is little else in the town. Weather in nice and I agree, a good guide is a must. Hotel quality is better if you choose carefully

Summer Wilms
Summer WilmsFremantle
06.01.2017

The monolith churches are pretty incredible and the artwork inside is quite unusual. While it's pretty cool just to wander the grounds, a guide is extremely beneficial. The town of Lalibela has little else save for a weekly market that yields some interesting photo opportunities.

Eyobed Teklegiorgis
Eyobed TeklegiorgisAddis Abeba
06.01.2017

It is 12centry orthodox church cite and registered as one of tourist attracting place.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 686 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lalibela je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 432 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 044 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Lalibela je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 14,4 °C/57,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červen s průměrnou teplotou 23,5C/74,3F. Nejchladnější měsíc je listopad s průměrnou teplotou 8,1 °C/46,6 °F.
Nejbližší letiště u města Lalibela je Lalibela (LLI) (2,88 km).

Naplánujte si cestu do země Etiopie