Tamale

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tamale patří na základě hodnocení uživatelů Dawadawa Lodge, Bigiza Court Hotel a Pioneer Guest Lodge. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tamale přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tamale

od 987 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 736 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tamale je listopad, kdy průměrná cena činí 1 119 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 913 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Tamale je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 27,0 °C/80,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle duben s průměrnou teplotou 34,0C/93,2F. Nejchladnější měsíc je srpen s průměrnou teplotou 24,0 °C/75,2 °F.
Nejbližší letiště u města Tamale je Tamale (TML) (17,15 km).

Naplánujte si cestu do země Ghana