Hotely řetězce Swiss-Belresidences ve městě Manado

Najděte ty nejlepší hotely řetězce Swiss-Belresidences ve městě Manado podle ceny nebo preference

Porovnejte tisíce nabídek řetězce Swiss-Belresidences ve městě Manado na jednom místě

Podívejte se na hotely řetězce Swiss-Belresidences ve městě Manado s bezplatným zrušením rezervace

Všichni důvěryhodní poskytovatelé hotelových služeb ve městě Manado na jednom místě

Podívejte se na všechny hotely řetězce Swiss-Belresidences ve městě Manado

Prozkoumat mapu
Ceny se můžou změnit – nejlepší odhad ceny vám najdeme po zadání termínu. Upozorňujeme, že ceny jsou založeny na předchozích vyhledáváních cestovatelů a na nabídkách našich partnerů.
Ceny se můžou změnit – nejlepší odhad ceny vám najdeme po zadání termínu. Upozorňujeme, že ceny jsou založeny na předchozích vyhledáváních cestovatelů a na nabídkách našich partnerů.
Ukázat další hotely

Rychlá fakta

Užitečné informace, které vám před cestou dodají klid.
Počet hotelů řetězce Swiss-Belresidences ve městě Manado1
Nejlepší nalezená cenaSwiss-Belhotel Maleosan Manado, 1 473 Kč
Nejoblíbenější hotel řetězce Swiss-BelresidencesSwiss-Belhotel Maleosan Manado, od 1 473 Kč
Nejlépe hodnocený hotel řetězce Swiss-BelresidencesSwiss-Belhotel Maleosan Manado, od 1 473 Kč
Průměrná cena1 144 Kč
Nejlevnější měsícledna

Jak najít ideální hotel ve městě Manado v rámci hotelového řetězce Swissbel: Často kladené otázky

Průměrná teplota ve městě Manado v měsíci prosince je kolem 27°C. Nejteplejší měsíc je obvykle května s průměrem 28°C. Nejchladnější měsíc je února s průměrnou teplotou 26°C. Nejdeštivější měsíc je ledna a nejméně deštivý je srpna.
Řada hotelů nabízí upravitelné možnosti rezervace nebo bezplatné zrušení v určitém časovém rámci před začátkem pobytu. Při vyhledávání na Skyscanneru si můžete najít nabídky hotelů Swiss-Belresidences ve městě Manado, které tento druh flexibility nabízejí.
Ano, pokud mají větší hotely hodně nepronajatých pokojů, řada jich snižuje prodejní ceny, aby nalákaly hosty. Jste ochotni to risknout? Je možné, že v posledních několika dnech před vaším příjezdem hotely Swiss-Belresidences ve městě Manado sníží ceny pokojů.
Není žádným tajemstvím, že praktičtí cestovatelé často cestují mimo víkendy, aby se vyhnuli davům a přemrštěným cenám letenek nebo vlaků. Pokud jde o ceny pokojů v hotelech Swiss-Belresidences ve městě Manado, zdá se, že páteční, sobotní a nedělní noci se cenově pohybují kolem 682 Kč, oproti 770 Kč během týdne.
Pokud si ve městě chcete zajistit nejlevnější pokoj v hotelu Swiss-Belresidences, je nejlepším dnem v týdnu k rezervaci neděle – to bývají ceny nejnižší.
Shromáždili jsme všechny údaje o cenách, které jsme na síti našli, a vypadá to, že nejlevnějším měsícem k rezervaci hotelu Swiss-Belresidences ve městě Manado je ledna, s průměrnou cenou 716 Kč za noc. Nejdražším měsícem je června, kdy může průměrná cena pokoje vzrůst až na 1 007 Kč.
Nejnižší cena za ubytování v hotelech Swiss-Belresidences ve městě Manado, kterou jsme našli na nadcházející víkend, je 675 Kč v hoteluSwiss-Belhotel Maleosan Manado. A víkend potom (3. ledna 2026) to vypadá, že v hotelu Swiss-Belhotel Maleosan Manado mají pokoje jen za 667 Kč.