Kwangdžu

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kwangdžu patří na základě hodnocení uživatelů Holiday Inn GWANGJU, Korea, Nobless Hotel a ACC Design Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kwangdžu přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kwangdžu

od 1 269 Kč
od 1 696 Kč
od 2 788 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 1 210 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kwangdžu je srpen, kdy průměrná cena činí 1 534 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 298 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Nejbližší letiště u města Kwangdžu je Gwangju (KWJ) (5,54 km). K dalším letištím poblíž patří: Gwangju Muan International (46,04 km) Mokpo (61,83 km)

Naplánujte si cestu do země Jižní Korea