Kwangdžu

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kwangdžu patří na základě hodnocení uživatelů Holiday Inn GWANGJU, Korea, Nobless Hotel a ACC Design Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kwangdžu přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kwangdžu

od 1 705 Kč
od 1 690 Kč
od 1 952 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 166 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kwangdžu je srpen, kdy průměrná cena činí 1 515 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci září minulý rok byla 1 253 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Nejbližší letiště u města Kwangdžu je Gwangju (KWJ) (5,54 km). K dalším letištím poblíž patří: Gwangju Muan International (46,04 km)

Naplánujte si cestu do země Jižní Korea