Tachilek

6. 4. 2020 - 7. 4. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Tachilek patří na základě hodnocení uživatelů Hughouse@Doisango, Easy Maesai Hostel a M Place @ Maesai. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Tachilek přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Tachilek

od 749 Kč
od 1 070 Kč

Co říkají cestující o městě Tachilek?

Hodnocení členů (6)
Tom Clark
Tom ClarkBoursins
06.01.2017

Well, I went for a walk to the right yesterday and got turned back. I went for a walk to the left today and got turned back. There are huge military post every so often. The children and all the locals are free to come and go, but foreigners are not permitted. Are there really that many poppy fields left from yesteryear? What are they hiding? What are they so afraid of? One needs to hire a guide at 1,000 baht a day to travel anywhere. One is made to sit on the front of the bus, as a foreigner. Every five miles or so, you need to get another stamp, as there are no computers and it is all done in triplicate, so needless to say a lot of time is wasted. I would suggest waiting a few years to visit here, otherwise you will be disappointed.

Brown Chris
Brown ChrisMae Sai
06.01.2017

နယ္‌စပ္‌ၿမိဳ႕‌​ေလး

Nat Pimnapat
Nat PimnapatBangkok
06.01.2017

View from the top

ทุนจิ่ง สายใจ
ทุนจิ่ง สายใจChiang Rai
15.07.2014

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 581 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Tachilek je listopad, kdy průměrná cena činí 948 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc březen minulý rok byla 642 Kč za noc. To je o 16 % méně než průměrná cena za noc ve výši 750 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Tachilek je očekávaná průměrná teplota pro měsíc březen 25,5 °C/77,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle duben s průměrnou teplotou 34,7C/94,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 12,8 °C/55,0 °F.
Nejbližší letiště u města Tachilek je Tachilek (THL) (6,95 km). K dalším letištím poblíž patří: Mong Hsat (64,90 km)

Naplánujte si cestu do země Myanmar