Windhoek

30. 8. 2019 - 31. 8. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Windhoek patří na základě hodnocení uživatelů River Crossing Lodge, Hotel Thule a Hilton Garden Inn Windhoek. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Windhoek přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Windhoek

od 82 Kč
od 133 Kč
od 112 Kč

Co říkají cestující o městě Windhoek?

9,8
Baťůžkáři
9,8
Cestující rodiny
9,1
Nadšenci pro turistiku
9,0
Studenti
9,0
Zelené cestování
Hodnocení členů (11)
Summer Wilms
Summer WilmsFremantle
06.01.2017

Windhoek's downtown is an easy place to get around and, unlike a lot of African cities, is quite attractive. For the most part, it feels pretty safe, too. There's a ton of restaurants - from fast food to fine dining. There lots of tour operators who can hook you up with some awesome tours to the parks and attractions in other parts of the country. There are a few different malls with great shops to stock up on supplies, and a Cymot - Greensport which carries awesome camping and 4x4 gear.

Megan Lee
Megan LeeBerkeley
21.06.2013

Windhoek is a smaller city, but the perfect hub for doing some awesome backwoods exploring of the African wilderness. You can hop from Swakopmund on the coast, Etosha game park and the Okavanga Delta in the North, and Luderitz and Sossusvlei in the south all from this charming city (er, glorified town). Namibia is a very stable and safe country to travel in. It's unique history, including separating officially from South Africa in the 1990's, means an opportunity to witness a country still establishing itself and creating an independent identity. It is heavily influenced from past Afrikaner and Dutch colonists, so its not unusual to find white Africans here. It also has a large Christian population. The Owambo people make up the largest ethnic group in Namibia, but each of the 11 tribes each have a rich cultural identity. It really is something you have to see for yourself! Enjoy Namibia, I miss it!

Nomadic by Nature
Nomadic by NatureNairobi
06.01.2017

I never fully wrapped my head around this place. Super high unemployment, but a clean modern city, the often seems deserted.

Tigalina
TigalinaMnichov
20.04.2013

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 539 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Windhoek je březen, kdy průměrná cena činí 1 995 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc srpen minulý rok byla 1 824 Kč za noc. To je o 1 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 791 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Windhoek je očekávaná průměrná teplota pro měsíc srpen 17,1 °C/62,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle prosinec s průměrnou teplotou 32,4C/90,3F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 7,1 °C/44,8 °F.
Nejbližší letiště u města Windhoek je Windhoek Eros (ERS) (6,42 km). K dalším letištím poblíž patří: Windhoek Hosea Kutako (40,35 km)

Naplánujte si cestu do země Namibie