Ciudad del Este

5. 3. 2020 - 6. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ciudad del Este patří na základě hodnocení uživatelů Las Ventanas Suites Hotel, Convair Hotel a Hotel Mi Abuela. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ciudad del Este přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ciudad del Este

od 1 011 Kč
od 1 252 Kč
od 1 599 Kč

Co říkají cestující o městě Ciudad del Este?

9,8
Zelené cestování
9,8
Wellness
9,8
Dobrodružní cestovatelé
6,0
Na služební cestě
Hodnocení členů (18)
Marina Vitale
Marina Vitale
09.04.2019

Especial para aquel que quiera comprar cosas baratas. Encontras de todo. La ciudad es sucia y mal organizada

Yellonero
YelloneroPhoenix
02.01.2013

Ciudad del Este, the Paraguayan city across from Foz do Iguaçu is known for one thing and one thing only: it's a black market haven, especially electronic goods. I didn't buy anything myself but I can confirm this - my friend Lucas bought a high-end camera for a third if the price he'd have to pay back home in São Paulo. Legend has it that you can buy anything from flip flops to AK-47s in Ciudad del Este, if you happen to know the right people. It has a reputation for being a dangerous area so I didn't linger there long, maybe 45 minutes to take a peek (another unusual thing I just HAD to do), then walked straight back to the Brazilian side. I'm adventurous but also careful, caution is the better part of valor and all that.

Gabriel Moura
Gabriel MouraMiami
10.12.2012

Overcrowded city, I felt unsafe, prices were not actually good as expected, and the city is extremely dirty!

Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozBrisbane
06.01.2017

Overall, I would say I found Ciudad Del Este to have a bit of an unsavory feel to it. If you are a fan of buying pirated items, or a cheap car of disreputable origins Ciudad Del Este may be your type of city. Outside of the Itaipu Dam, I would recommend skipping Ciudad del Este and heading into Paraguay and exploring the abandoned Missions or going to Asuncion

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 905 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ciudad del Este je červenec, kdy průměrná cena činí 1 569 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 026 Kč za noc. To je o 4 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 072 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Ciudad del Este je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 26,3 °C/79,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle leden s průměrnou teplotou 32,8C/91,0F. Nejchladnější měsíc je červenec s průměrnou teplotou 11,7 °C/53,1 °F.
Nejbližší letiště u města Ciudad del Este je Ciudad del Este (AGT) (17,69 km).

Naplánujte si cestu do země Paraguay