Khisarya

23. 7. 2019 - 24. 7. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Khisarya patří na základě hodnocení uživatelů Studios Avenue, Antique Residence a Apartment Bulgaria. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Khisarya přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Khisarya

od 500 Kč
od 628 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 714 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Khisarya je červenec, kdy průměrná cena činí 1 571 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc červenec minulý rok byla 914 Kč za noc. To je o 1 % více než průměrná cena za noc ve výši 898 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Khisarya je Plovdiv (PDV) (50,14 km).

Naplánujte si cestu do země Bulharsko