Osijek

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Osijek patří na základě hodnocení uživatelů Apartman Cesarić, Apartments Košević a Design Apartments Red Blue. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Osijek přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Osijek

od 1 548 Kč
od 2 285 Kč

Co říkají cestující o městě Osijek?

9,8
Nadšenci pro turistiku
9,8
Cestující rodiny
Hodnocení členů (9)
Alex
AlexNew York City
07.03.2018

I've been there a lot of times and I really liked it. People are nice and kind and everything fell alright. It's not a very big town but I can feel the warmth in people which I really like. We tried some drinks and food and we loved it. It was so delicious and different. I would like to go again just because of the drink and the food haha! But if you ever find yourself in Croatia, visit Slavonija which is so underrated and deserves more fame.

Luksa F
Luksa F
01.03.2018

We wanted to visit Slavonija for a very long time, so last summer we finally did it. We were already saw a lot of places in Slavonija, so this was of one the few it got left. But we really love it. It's not a very big city but it's not small either. They got a lot of shops, restaurants, bars, some really nice hotels; everything. Most of them knows how to speak English, but if they don't then they speak German...but I think you will not find Croatian who does not speak English that easily. But yeah, everyone goes to the sea coast, but I recommend you to visit Slavonija, too...especially because it's not too crowded.

Djeda Željko
Djeda ŽeljkoOsijek
06.01.2017

Ima još lijepih gradova, ali Osijek je van konkurencije. Meni najljepši !!!

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
06.01.2017

We mainly went to this city for a home hosted visit on our river cruise. These visits are some of our best memories of the tour as you get to interact with the people of the country. We went to a small farm and had lunch. Even though they spoke very little English ( and we spoke no Croatian) we were able to communicate - using a little German helped.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 1 052 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Osijek je říjen, kdy průměrná cena činí 1 894 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 203 Kč za noc. To je o 6 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 278 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Osijek je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 3,9 °C/39,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 27,8C/82,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -2,1 °C/28,2 °F.
Nejbližší letiště u města Osijek je Osijek (OSI) (15,05 km).

Naplánujte si cestu do země Chorvatsko