Antsiranana

23. 10. 2019 - 24. 10. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Antsiranana patří na základě hodnocení uživatelů Appart-Hotel de la Rade, Le Jardin Exotique Hotel a Meva Plage. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Antsiranana přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Antsiranana

od 1 628 Kč
od 2 390 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 657 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Antsiranana je září, kdy průměrná cena činí 777 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc říjen minulý rok byla 657 Kč za noc. To je o 10 % méně než průměrná cena za noc ve výši 727 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Antsiranana je Antsiranana/Arrachart (DIE) (7,25 km).

Naplánujte si cestu do země Madagaskar