Antsiranana

30. 8. 2019 - 31. 8. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Antsiranana patří na základě hodnocení uživatelů Appart-Hotel de la Rade, Le Jardin Exotique Hotel a Meva Plage. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Antsiranana přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Antsiranana

od 1 767 Kč
od 2 195 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 627 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Antsiranana je červen, kdy průměrná cena činí 741 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc srpen minulý rok byla 627 Kč za noc. To je o 9 % méně než průměrná cena za noc ve výši 685 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Antsiranana je Antsiranana/Arrachart (DIE) (7,25 km).

Naplánujte si cestu do země Madagaskar