Norilsk

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Norilsk patří na základě hodnocení uživatelů Leninskiy Prospekt 25, Apartment on Mira 6a a Apartment in City Center Leninskiy 48. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Norilsk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Norilsk

od 2 144 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 1 013 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Norilsk je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 787 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 191 Kč za noc. To je o 20 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 440 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Norilsk je Norilsk (NSK) (35,38 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko