Östersund

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Östersund patří na základě hodnocení uživatelů Scandic Östersund Syd, Best Western Hotel Gamla Teatern a Hotell Zäta. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Östersund přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Östersund

od 2 341 Kč
od 3 077 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 1 796 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Östersund je únor, kdy průměrná cena činí 2 886 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 356 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Östersund je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -6,3 °C/20,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 17,8C/64,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -9,0 °C/15,8 °F.
Nejbližší letiště u města Östersund je Åre Östersund (OSD) (7,65 km).

Naplánujte si cestu do země Švédsko