Čchü-čou

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Čchü-čou patří na základě hodnocení uživatelů Lanya Holiday Hotel, Ershisi Hostel a Quzhou Kecheng Jinmao Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Čchü-čou přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 839 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Čchü-čou je červen, kdy průměrná cena činí 1 168 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 108 Kč za noc. To je o 4 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 054 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Čchü-čou je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 7,8 °C/46,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 34,0C/93,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,2 °C/36,0 °F.
Nejbližší letiště u města Čchü-čou je Juzhou (JUZ) (4,11 km).

Naplánujte si cestu do země Čína