Čou-šan

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Čou-šan patří na základě hodnocení uživatelů Haitian International Hotel, Sheraton Zhoushan Hotel a GreenTree Inn Zhoushan Shenjiamen Middle Donghai Road Shell Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Čou-šan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Čou-šan

od 903 Kč
od 1 574 Kč
od 1 865 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 845 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Čou-šan je červenec, kdy průměrná cena činí 1 632 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 107 Kč za noc. To je o 11 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 239 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Čou-šan je Zhoushan (HSN) (16,02 km). K dalším letištím poblíž patří: Ningbo (73,68 km)

Naplánujte si cestu do země Čína