Paj-se

25. 9. 2019 - 26. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Paj-se patří na základě hodnocení uživatelů Echarm Hotel (Baise Jinxiu International), Hengyuan Peninsula Hotel a Pinyue Hotel (Baise Railway Station). Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Paj-se přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Paj-se

od 512 Kč
od 659 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 468 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Paj-se je srpen, kdy průměrná cena činí 644 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 527 Kč za noc. To je o 4 % méně než průměrná cena za noc ve výši 552 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Paj-se je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 25,2 °C/77,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 31,1C/88,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 10,3 °C/50,5 °F.
Nejbližší letiště u města Paj-se je Baise (AEB) (38,30 km).

Naplánujte si cestu do země Čína