Wu-čou

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Wu-čou patří na základě hodnocení uživatelů wuzhou18jinpinjiudian, Hongyun Hotel a bohaoHotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Wu-čou přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Wu-čou

od 546 Kč
od 1 018 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 531 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Wu-čou je srpen, kdy průměrná cena činí 649 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 590 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Wu-čou je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 12,5 °C/54,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 33,6C/92,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 8,4 °C/47,1 °F.
Nejbližší letiště u města Wu-čou je Wuzhou (WUZ) (6,09 km).

Naplánujte si cestu do země Čína