Des Moines

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Des Moines patří na základě hodnocení uživatelů Budget Inn & Suites, Red Roof Inn Des Moines a Super 8 by Wyndham Des Moines. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Des Moines přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Des Moines

od 2 965 Kč
od 6 638 Kč

Co říkají cestující o městě Des Moines?

9,8
Cestující rodiny
7,1
Nadšenci pro umění a design
6,9
Na služební cestě
6,1
Nadšenci pro noční život
6,0
Trendy cestovatelé
Hodnocení členů (27)
Tracy S
Tracy SLos Angeles
26.03.2016

Des Moines is a highly underrated city. The city has done an amazing job refurbishing the downtown area into a hot bed of amazing cuisine, architecture, arts, restaurants and entertainment. Foodies will love all the world class dining options and the funky little dives that have some of the best food you'll ever try. Des Moines is no longer a fly over city. The New York Times named it the hippest city in the United States. Stop in and see what the buzz is about!

Keith Smith
Keith SmithCarlisle
06.01.2017

Down town is cool. beautiful capitol building, can see the dome from my bedroom window. Blank Park zoo and its penguins are awesome, Jordan creek for coffee, shopping, bumming around a semi decent mall. botanical gardens and science center, state historical society, governers mansion, many historic victorian homes and right nect door to my house. gotta love des moines.

Leisa Rush
Leisa RushMuncie
06.01.2017

Des Moines is a fantastic place to visit. Has alot of things to do there. And if you like to camp you can have a wonderful there too. Lots of wild life to see.

Keith Cooper III
Keith Cooper IIICorvallis
06.01.2017

Pig farms corn fields as far as you can see and hemp growing every ware not much to do there

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 2 036 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Des Moines je červen, kdy průměrná cena činí 2 862 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 065 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Des Moines je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -6,1 °C/20,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 29,5C/85,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -11,5 °C/11,3 °F.
Nejbližší letiště u města Des Moines je Des Moines (DSM) (8,40 km). K dalším letištím poblíž patří: Boone (56,59 km)

Naplánujte si cestu do země Spojené státy