Ťi-si

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ťi-si patří na základě hodnocení uživatelů Longmen Hostel, Baodi Hostel a Ruyi Hostel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ťi-si přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ťi-si

od 192 Kč
od 546 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 325 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ťi-si je duben, kdy průměrná cena činí 649 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 472 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Ťi-si je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -14,1 °C/6,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 26,0C/78,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -19,8 °C/-3,6 °F.
Nejbližší letiště u města Ťi-si je Jixi Khanka Lake (JXA) (2,44 km).

Naplánujte si cestu do země Čína