Čchi-čchi-cha-er

26. 1. 2020 - 27. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Čchi-čchi-cha-er patří na základě hodnocení uživatelů Songgu Hotel, Emmy Hotel a Jianhua Boutique Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Čchi-čchi-cha-er přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Čchi-čchi-cha-er

od 561 Kč
od 1 077 Kč
od 3 925 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 413 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Čchi-čchi-cha-er je červen, kdy průměrná cena činí 2 184 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 767 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Čchi-čchi-cha-er je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -17,7 °C/0,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 28,1C/82,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -23,5 °C/-10,3 °F.
Nejbližší letiště u města Čchi-čchi-cha-er je Qiqihar (NDG) (4,19 km).

Naplánujte si cestu do země Čína