Chej-che

22. 9. 2019 - 23. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Chej-che patří na základě hodnocení uživatelů Wangjiang Select Hotel, Home Inn Wudalianchi Citiy Hall Xinrui Plaza a Hanting Express Heihe Heilongjiang Park. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Chej-che přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Chej-che

od 846 Kč
od 1 211 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 671 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Chej-che je září, kdy průměrná cena činí 759 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 788 Kč za noc. To je o 8 % více než průměrná cena za noc ve výši 723 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Chej-che je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 11,9 °C/53,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 26,7C/80,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -27,2 °C/-17,0 °F.
Nejbližší letiště u města Chej-che je Blagoveschensk (BQS) (17,34 km).

Naplánujte si cestu do země Čína