Rhodos

22. 9. 2019 - 23. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Rhodos patří na základě hodnocení uživatelů Alexia Premier City Hotel - Adults Only, Mitsis La Vita Beach Hotel a Hotel Riviera. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Rhodos přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Rhodos

od 1 766 Kč
od 3 152 Kč
od 7 326 Kč

Co říkají cestující o městě Rhodos?

9,8
Nadšenci pro noční život
8,8
Nadšenci pro historii
8,7
Nadšenci pro jídlo
7,7
Dobrodružní cestovatelé
7,7
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (53)
Dimitris  Moussouris
Dimitris Moussouris
26.01.2019

I loved the city ... At night you have many options of cafes and bars to have fun with your company. Incidentally the island is very big you have other options like going to the beautiful beaches

Veruska Anconitano
Veruska AnconitanoDublin
31.10.2018

In traghetto si può arrivare a Rodi, che dista da Karpathos davvero poco. Una volta in zona si può stare un paio di giorni per visitare solo le attrazioni principali oppure ritagliarsi più tempo per mare e visite culturali.

Zachary Moore
Zachary Moore
12.05.2013

Well preserved medieval town with extensive fortifications. Not to be missed

Lisa
LisaLondýn
19.01.2013

Spent a week in Rhodes Town in September 2012 and loved it. The town features a few beautiful beaches, a medieval walled city with ancient ruins, and a few good streets of bars with a bit of night life. And stray cats and dogs aplenty! Go to Mandraki Harbour and book a day-cruise to Lindos, which is well worth the 2.5hr boat ride. The bay is sheltered, so that means the its clear blue water is still and perfect for swimming. Walk up the acropolis for beautiful views of St Paul's Bay. The only downside to the whole stay was the wind, it was relentless. And we didn't find any nice wine, although there were plenty of other drinks to choose from. Rhodes Town is a gem!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 226 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Rhodos je srpen, kdy průměrná cena činí 2 977 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 459 Kč za noc. To je o 29 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 890 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Rhodos je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 25,6 °C/78,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 34,5C/94,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 8,0 °C/46,4 °F.
Nejbližší letiště u města Rhodos je Rhodos (RHO) (13,24 km).

Naplánujte si cestu do země Řecko