Blackpool

16. 12. 2018 - 17. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Blackpool patří na základě hodnocení uživatelů ibis Styles Blackpool, The New Sandringham Court Hotel a The Moores Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Blackpool přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Blackpool?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,5
Cestující rodiny
8,3
Nadšenci pro noční život
7,7
Wellness
Hodnocení členů (43)
Cally Staffiere
Cally StaffiereWolverhampton
21.10.2016

I seriously love Blackpool, there's always something to do and I love spending time on the beach :)

Callum Soukup-Croy
Callum Soukup-CroyGlasgow
30.05.2016

Blackpool gets a bad press in the UK as being a bit tacky but it's a fun place and there is plenty to keep kids entertained from the tower to the pleasure beach theme park. Entry prices can add u quickly so invest in a combi ticket.

Thomas Beard
Thomas BeardAbergavenny
02.03.2015

I really enjoyed my short stay here! Sure it may not be in its hay day anymore, but there is still plenty to do at this very cheesy seaside resort. Looking forward to spending more time here in the future, but I'm not looking forward to the windy. It was very windy, but understandably of course being a coastal town.

Kat Luper
Kat LuperSan Francisco
11.12.2012

I was there when the town was dead. Barely a car on the road. Has so much potential to be great, but just misses it.

Naplánujte si cestu do země Velká Británie