Nottingham

16. 12. 2018 - 17. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Nottingham patří na základě hodnocení uživatelů Mama’s Inn Boutique Guest House, High Living Two a Doubletree By Hilton Hotel Nottingham - Gateway. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Nottingham přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Nottingham?

9,8
Cestující rodiny
9,8
Nadšenci pro turistiku
7,5
Studenti
7,5
Nadšenci pro historii
7,5
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (19)
Marcia Thomas
Marcia ThomasNottingham
18.12.2015

Nottingham always has something going on each and every month There are lots of landmarks with history to find out about A great place to visit lots of places to eat of every king and tastes Lots of event like Goose fair,Riverside festival,Nottingham Carnival to name a few great for shopping too easy in and out of town on tram ,bus, Ect just come and see for yourself.

Samuel Saidel-Goley
Samuel Saidel-GoleyBedford
09.10.2014

Nottingham is nothing like I pictured it from the Robin Hood stories! The city is large enough to have a great selection of restaurants and shopping, and is only a quick train ride from London. Definitely a great weekend trip from the city.

Thomas Beard
Thomas BeardAbergavenny
28.07.2013

Quite a while back since I lasted visited, but I remember liking the Robin Hood museum if it's still there!

Lauren Baker
Lauren BakerBedford
27.06.2013

If you're in London for a while, I highly recommend getting out of the city and visiting the countryside, and Nottingham is a great choice. It is large enough that the train is direct from London,but there are also very cute, tiny towns surrounding it and of course, Sherwood Forest!

Naplánujte si cestu do země Velká Británie