Nottingham

7. 3. 2020 - 8. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Nottingham patří na základě hodnocení uživatelů The Britannia Nottingham Hotel, Igloo Backpackers Hostel & Annexe a The Cotswold. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Nottingham přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Nottingham

od 2 247 Kč
od 3 020 Kč
od 3 392 Kč

Co říkají cestující o městě Nottingham?

9,8
Cestující rodiny
9,8
Nadšenci pro turistiku
7,9
Nadšenci pro historii
7,0
Studenti
7,0
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (21)
Marcia Thomas
Marcia ThomasNottingham
18.12.2015

Nottingham always has something going on each and every month There are lots of landmarks with history to find out about A great place to visit lots of places to eat of every king and tastes Lots of event like Goose fair,Riverside festival,Nottingham Carnival to name a few great for shopping too easy in and out of town on tram ,bus, Ect just come and see for yourself.

Samuel Saidel-Goley
Samuel Saidel-GoleyBedford
09.10.2014

Nottingham is nothing like I pictured it from the Robin Hood stories! The city is large enough to have a great selection of restaurants and shopping, and is only a quick train ride from London. Definitely a great weekend trip from the city.

Thomas Beard
Thomas BeardAbergavenny
28.07.2013

Quite a while back since I lasted visited, but I remember liking the Robin Hood museum if it's still there!

Lauren Baker
Lauren BakerBedford
27.06.2013

If you're in London for a while, I highly recommend getting out of the city and visiting the countryside, and Nottingham is a great choice. It is large enough that the train is direct from London,but there are also very cute, tiny towns surrounding it and of course, Sherwood Forest!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 142 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Nottingham je červenec, kdy průměrná cena činí 2 797 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 2 559 Kč za noc. To je o 1 % více než průměrná cena za noc ve výši 2 525 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Nottingham je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 4,4 °C/39,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 21,5C/70,7F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 0,8 °C/33,4 °F.
Nejbližší letiště u města Nottingham je Nottingham (NQT) (6,44 km). K dalším letištím poblíž patří: East Midlands (18,02 km) Doncaster Sheffield (58,78 km) Birmingham (68,44 km)

Naplánujte si cestu do země Velká Británie