York

17. 12. 2018 - 18. 12. 2018

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě York patří na základě hodnocení uživatelů ibis York Centre, Queen Street a Cumberland Villa York. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě York přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě York?

9,8
Nadšenci pro historii
7,5
Cestující rodiny
6,8
Nadšenci pro umění a design
6,0
Nadšenci pro jídlo
6,0
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (74)
Rebecca Goglia (@BeccaBandit)
Rebecca Goglia (@BeccaBandit)The San Francisco Bay Area
10.01.2017

This is a really charming walled city in England. I love The Shambles area with tiny alley streets. There's a beautiful Cathedral here.

Tony Mac
Tony MacWolverhampton
03.07.2016

I have visited York on three occasions including May this year. It is a beautiful city with so much to see and do. There are also many quality places to eat and drink.

Iva Knezevic
Iva KnezevicYork
14.02.2016

Visiting the York Minster is a must. York is friendly and great for families especially with little kids.

Allanah B
Allanah B
17.01.2016

Stunning old cobble stoned city of York within 45 min drive of our property is a wonderful city for a day out. Ideal to amble about, enjoy a meal, soak up the history amid this old stone walled city with its cobbled streets.

Naplánujte si cestu do země Velká Británie