Caribbean Shores Belize

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Hopkins podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Caribbean Shores Belize ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Doprava z/na letiště
Bazén
Kouření zakázáno

Více o hotelu Caribbean Shores Belize

Caribbean Shores Belize

Caribbean Shores Belize se nachází v destinaci Hopkins a poskytuje celoročně otevřený venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště pro hosty, kteří přijedou autem.

Lokalita

Hopkins Road, Hopkins, Belize|1,76 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Caribbean Shores Belize: Často kladené otázky

Caribbean Shores Belize je 1.8 km od centra města Hopkins.
Caribbean Shores Belize se nachází ve městě Hopkins v zemi Belize a je 1.8 km daleko od centra města Hopkins.
V hotelu Caribbean Shores Belize se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Caribbean Shores Belize má parkoviště.
O restauracích v hotelu Caribbean Shores Belize nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.