Brusel

24. 6. 2019 - 25. 6. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Brusel patří na základě hodnocení uživatelů First Euroflat Hotel, Thon Hotel Brussels City Centre a NH Brussels Bloom. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Brusel přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Brusel

od 5 599 Kč
od 7 761 Kč
od 9 480 Kč

Co říkají cestující o městě Brusel?

9,8
Nadšenci pro jídlo
9,8
Nadšenci pro noční život
9,7
Nadšenci pro historii
8,1
Cestující rodiny
8,1
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (276)
Daniela Cruz
Daniela Cruz
28.02.2019

Excelente destino! Lleno de plazas y esculturas! Mucha historia!! El chocolate

Kalee Fambrough
Kalee FambroughMiami
30.12.2017

I can’t recommend Brussels enough! It is a foodie paradise! So many yummy things to try like the waffles, frites and assorted beers! Definitely recommend!

Paolo Ibarra
Paolo IbarraSingapur
10.12.2017

I like this city. I went there for a weekend trip and wished that I could stay longer. There were so many things to see and do. The food was great, the people were friendly, and the nightlife was fun. I tried out some of their beers, waffles and obviously the chocolates. If I’m near Belgium, I might swing by again for another visit.

Rich Carriero
Rich CarrieroLongmont
22.09.2017

I liked Brussels for many reasons. It is a vital city and not a museum piece, which is always a major plus in my opinion. The people are stylish, polite and unpretentious. While they don't seem friendly at first, they aren't surly either and open up quickly. As many guidebooks describe it, Brussels is a mishmash of medieval and modern with a handsome square in the form of the Grand Place contrasting the modern EU Capital district. The beer and chocolate live up to their billing and the local cuisine is both varied and hearty. I would definitely visit again.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 2 234 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Brusel je říjen, kdy průměrná cena činí 3 265 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc červen minulý rok byla 2 663 Kč za noc. To je o 7 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 876 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Brusel je Brusel International (BRU) (11,51 km). K dalším letištím poblíž patří: Antverpy Deurne (38,52 km) Brusel S. Charleroi (44,08 km)

Naplánujte si cestu do země Belgie