Brusel

16. 2. 2019 - 17. 2. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Brusel patří na základě hodnocení uživatelů NH Brussels Stéphanie, Thon Hotel Bristol Stephanie a Thon Hotel Brussels City Centre. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Brusel přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Brusel

od 2 448 Kč
od 2 668 Kč
od 3 782 Kč

Co říkají cestující o městě Brusel?

9,8
Zelené cestování
Hodnocení členů (256)
Kalee Fambrough
Kalee FambroughMiami
30.12.2017

I can’t recommend Brussels enough! It is a foodie paradise! So many yummy things to try like the waffles, frites and assorted beers! Definitely recommend!

Paolo Ibarra
Paolo IbarraSingapur
10.12.2017

I like this city. I went there for a weekend trip and wished that I could stay longer. There were so many things to see and do. The food was great, the people were friendly, and the nightlife was fun. I tried out some of their beers, waffles and obviously the chocolates. If I’m near Belgium, I might swing by again for another visit.

Rich Carriero
Rich CarrieroLongmont
22.09.2017

I liked Brussels for many reasons. It is a vital city and not a museum piece, which is always a major plus in my opinion. The people are stylish, polite and unpretentious. While they don't seem friendly at first, they aren't surly either and open up quickly. As many guidebooks describe it, Brussels is a mishmash of medieval and modern with a handsome square in the form of the Grand Place contrasting the modern EU Capital district. The beer and chocolate live up to their billing and the local cuisine is both varied and hearty. I would definitely visit again.

John McCalmont
John McCalmont
15.12.2015

Friendly, cosmopolitan city with fantastic cuisine and bars. Lovely architecture. City has a great atmosphere, day and night.

Často kladené otázky

Nejdražší měsíc pro pobyt ve městě Brusel je leden, kdy průměrná cena činí 2 697 Kč za noc. Nejlevnějším měsícem je leden, kdy průměrná cena činí 2 697 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu v měsíci únor je obvykle 2 727 Kč za noc. Je to o -1 Kč % méně než jaká je průměrná cena za noc 2 697 Kč, která byla zaznamenána za posledních 12 měsíců.

Naplánujte si cestu do země Belgie