Mapa

Lety Ryanair

Sháníte levné letenky od společnosti Ryanair? Pomocí Skyscanner můžete vyhledat a porovnat nejrůznější lety těchto aerolinek. Jednoduše si pak vyberete nejlevnější letenky v požadovaném termínu. Po vyhledání letů bude rezervace provedena již přímo na stránkách letecké společnosti Ryanair. Za naše služby si neúčtujeme žádné poplatky!

Skyscanner vám umožní najít nejen nejlevnější cenu letenky aerolinky Ryanair, ale také nabídky stovek dalších leteckých společností. Nemusíte ani zadat přesné datum cesty a dokonce ani konkrétní destinaci. Díky tomu s námi vždy získáte velký výběr levných letů. Teď už na vás čekají jen neopakovatelné zážitky a dobrodružství ve světě!

Proč letět s Ryanair

Odbavení

Společnost Ryanair vyžaduje provedení online check-inu před odletem. Online odbavení je zdarma, na letišti se platí 50EUR. Check-in se zakoupením oblíbeného sedadla je možný už 30 dní před odletem. Bezplatné odbavení bez výběru sedadla je pak k dispozici 4 dny před odletem. Odbavit se můžete přes stránky www.ryanair.com nebo v aplikaci Ryanair ve vašem mobilním telefonu. Po vybrání možnosti Odbavení je postup velmi intuitivní. Pro přihlášení budete potřebovat číslo rezervace a e-mailovou adresu použitou při rezervaci. Prioritní odbavení vás bude stát 5EUR.

Podívejte se na článek Ryanair: Jak naplno využít příruční zavazadla

Zavazadla

Jako příruční zavazadlo si můžete vzít batoh nebo kufřík o rozměrech 55x40x20cm a hmotnosti 10kg. Toto zavazadlo je však přepraveno zdarma pouze se zakoupením přednostního nástupu do letadla. Tzv. Prioriti boarding stojí 5EUR při úvodní rezervaci a 6EUR při dokoupení později. Úplně zdarma je povoleno jedno menší zavazadlo typu kabelky, tašky nebo notebooku. Toto druhé zavazadlo se musí vejít pod sedadlo před vámi a nesmí přesáhnout rozměry 35x20x20cm. Při nedodržení podmínek zaplatíte za zavazadlo 50EUR. V ceně letenky není zahrnuto odbavené zavazadlo. Při online rezervaci si můžete dokoupit 15 nebo 20kg za 390-1360Kč. Povolené rozměry tohoto zavazadla jsou 81x119x119cm.

Sedadla

Ryanair vám dá na výběr připlatit si tři druhy sedadel. Nejdražší je místo s extra prostorem na nohy. Tato služba stojí 11EUR. O trochu levnější jsou sedadla v přední části letadla – 7EUR. Za 2 EUR vám dovolí vybrat si sedadlo ze zbytku míst. Získáte tak možnost sedět u okénka nebo v uličce. Z předních sedadel budete mít zajištěno rychlé opuštění letadla. Své preferované sedadlo si můžete zakoupit nejpozději 2 hodiny před vaším letem.

Rezervační poplatky

Při rezervaci letenek přes call centrum nebo pobočku na letišti je účtován poplatek 20EUR. Při rezervaci online zaplatíte poplatek 2 % z celkové částky. Za změnu rezervace se účtuje částka dle termínu cesty a cílové destinace. Levnější je změna online (cca 30-60EUR).

Služby na palubě

Jídlo si můžete objednat při odbavení nejpozději 48 hodin před letem. Z palubního menu si lze zakoupit drobné občerstvení včetně alkoholických i nealkoholických nápojů. Zábava ve formě obrazovky s filmy není během letů k dispozici.

Ryanair

5,0/5
Na základě 2098 hodnocení

Hodnotíme poskytovatele na základě zpětné vazby uživatelů týkající se: spolehlivosti cen, poplatků, služeb zákazníkům a snadnosti používání stránek poskytovatele.

Další informace

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.