Milán

17. 2. 2019 - 18. 2. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Milán patří na základě hodnocení uživatelů Zebra Rosso, Sant'Ambrogio with charme a Barcelo Milan. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Milán přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Milán

od 2 163 Kč
od 2 888 Kč
od 7 373 Kč

Co říkají cestující o městě Milán?

9,8
Cestovatelé za luxusem
9,7
Nadšenci pro umění a design
9,1
Nadšenci pro historii
7,6
Nadšenci pro jídlo
7,3
Cestující rodiny
Hodnocení členů (424)
Fábio  Filipe
Fábio Filipe
31.01.2019

Gostei da cidade. Tem sitios engraçados para visitar, tinha 1 ideia muito diferente.

Mari
MariNew York City
23.05.2018

I lived in Milan for 9 month, is a wonderful city to explore. Is easy to get by and to find nice places to eat and shop.

Philip J Stevenson
Philip J StevensonWethersfield
17.05.2018

Milan is just as posh and fashionable as you have heard. I toured around Milano with a local to took me to a bunch of great places that happened to be local favorites, and we happened to be there during design week. If you want the best in high end fashion and to visit a city that has some history and sites, and great food, Milan is awesome.

iviaggidiclach
iviaggidiclachMilán
20.02.2018

Milano è la mia città natale. La sua anima commerciale è il motivo per cui molti turisti la evitano, ma è anche la ragione principale per cui cambia e spesso migliora in continuazione. E' famosa per lo shopping e la vita notturna, che comincia con il classico aperitivo a buffet, ma c'è di più.

Často kladené otázky

Nejdražší měsíc pro pobyt ve městě Milán je leden, kdy průměrná cena činí 2 700 Kč za noc. Nejlevnějším měsícem je leden, kdy průměrná cena činí 2 700 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel pro měsíc únor je obvykle 2 613 Kč za noc. To je o 4 Kč % více než je průměrná cena za noc ve výši 2 700 Kč, která byla zaznamenána za posledních 12 měsíců.

Naplánujte si cestu do země Itálie