Spojeni láskou k cestování

Nestojíme na místě

Jsme skupina talentovaných a nadšených lidí z celého světa. Nebojíme se vymýšlet ani zkoušet nové věci. Snažíme se řešit složité problémy cestování, abychom všem dopřáli lepší zážitky.

I když jsme součástí skupiny Trip.com, jsme provozně nezávislí a rychle se rozvíjíme. V současné době už máme pobočky v Evropě, Severní Americe a Asii.

Více než 1000

zaměstnanců

50

národností

8 poboček

po celém světě

Naše kultura

Každý den...

Se snažíme dělat pro lidi i planetu to nejsprávnější

Nasloucháme, podporujeme a klademe otázky, abychom řešili výzvy spojené s cestováním

Se pečlivě soustředíme na dlouhodobé vztahy, ne na krátkodobá vítězství

Jsme připraveni usnadňovat lidem rozhodnutí ohledně cestování

Seznamte se s týmem, který na změnách pracuje

John
Mangelaars

Výkonný ředitel

John je již více než 30 let lídrem ve společnostech zabývajících se softwarem a podnikáním v online sféře, včetně 20leté zkušenosti v Microsoftu, kde byl Evropským viceprezidentem pro propagaci a online prostředí. Se svou neotřesitelnou vášní pro cestování strávil sedm let jako výkonný ředitel společnosti Travix, aby se nyní zaměřil na Skyscanner, ze kterého chce mít světového tahouna v oblasti cestování.

Kris
Beyens

Finanční a provozní ředitel

Po 20 letech v eBay a GE Kris velmi dobře ví, jak mohou oblíbené značky globálně růst, aniž by ztratily svůj směr. Jakožto finanční i provozní ředitel se zaměřuje na čísla, počínaje 100 miliony cestujících, kteří využívají Skyscanner každý měsíc.

Rob
Miller

Vedoucí právního oddělení

Rob je vysoce zkušený právník a zodpovídá za právní, regulační a veřejné záležitosti Skyscanneru po celém světě. A díky Skyscanneru si může rezervovat lety, aby mohl fandit Arsenalu, ať už hraje kdekoli!

Stuart
Middleton

Obchodní ředitel

Stuart pro Skyscanner pracuje už více než deset let a za tu dobu zastával několik různých pozic. Teď vede obchodní tým a odpovídá za to, aby se ty nejlepší nabídky dostaly ke všem cestovatelům na všech trzích.

Kathleen
Urquhart

Personální víceprezidentka

Centrem úspěchu Skyscanneru jsou naši lidé, máme jich kolem 1000 po celém světě. Kathleen vede personalistiku a práci s lidskými zdroji, a zajišťuje, že naše týmy se mohou rozvíjet na světové úrovni a s tou nejlepší podporou, bez ohledu na to, kde jsou.

Piero
Sierra

Produktový ředitel

Piero si vybudoval kariéru dodáváním špičkových spotřebních produktů a stejnou úroveň odhodlání si přinesl i do Skyscanneru. I díky němu se z nás stala cestovní agentura, která staví cestovatele vždy na první místo.

Laurence
Tracol

Finanční viceprezidentka

Laurence má 25leté zkušenosti s elektronickým obchodováním a technologiemi: mimo jiné pracovala 12 let v eBayi, kde byla také zástupkyní finančního ředitele. Ve volném čase radí podnikatelům a startupovým společnostem. Jejím cílem je zajištění rostoucí profitability Skyscanneru.

George
Goodyer

Technologický ředitel

Technologie je tím hlavním, co nám umožňuje vyvíjet špičkové produkty v oblasti cestování. George řídí naše techniky a vědce, kteří se ve svém řemesle stále vzdělávají a zdokonalují, aby dostáli našim slibům cestovatelům z celého světa.

Steven
Pang

Hlavní produktový ředitel

Steven se k týmu připojil, když Skyscanner získal čínskou cestovní agenturu, kterou on sám založil. Tím nám pomohl rozšířit naše působení na mezinárodním trhu. Soustředí se na vývoj nových produktů a obchodních příležitostí pro Skyscanner.

Připojte se k nám na dobrodružství vašeho života

Jsme skupina talentovaných a nadšených lidí z celého světa, kteří se snaží usnadnit vám cestování. Jste připraveni se k nám přidat?

Podívejte se na všechny pozice