Spojeni láskou k cestování

Nestůjte na místě

Jsme skupina talentovaných a nadšených lidí z celého světa. Nebojíme se vymýšlet ani zkoušet nové věci. Snažíme se řešit složité problémy cestování, abychom všem dopřáli lepší zážitky.

Skyscanner je součástí skupiny Ctrip (nyní skupina Trip.com), ale je provozně nezávislý a rychle se rozvíjí. V současné době už má pobočky v Evropě, Severní Americe a Asii.

Více než 1000

zaměstnanců

50

národností

8 poboček

po celém světě

Naše kultura

Každý den...

Snažíme se dělat pro lidi i planetu správnou věc.

Nasloucháme, podporujeme a klademe otázky, abychom vyřešili obtížné záležitosti cestování.

Zvažujeme, soustředíme se na dlouhodobé vztahy, ne na krátkodobá vítězství.

Slibujeme, že budeme pomáhat lidem rychleji činit lepší rozhodnutí o cestování.

Seznamte se s týmem, který na změnách pracuje

Moshe
Rafiah

Výkonný ředitel

Moshe studoval práva a byl dokonce ctižádostivým fotbalistou. Ničemu však nerozumí lépe než technologiím v cestovním průmyslu. V roce 2000 založil společnost Travelfusion, ve které je rovněž výkonným ředitelem. S odhodláním usiluje o naplnění mise Skyscanneru, vést světovou transformaci směrem k modernizaci a udržitelnému cestování.

Kris
Beyens

Finanční a provozní ředitel

Po 20 letech v eBay a GE Kris velmi dobře ví, jak mohou oblíbené značky globálně růst, aniž by ztratily svůj směr. Jakožto finanční i provozní ředitel se zaměřuje na čísla, počínaje 100 miliony cestujících, kteří využívají Skyscanner každý měsíc.

Rob
Miller

Vedoucí právního oddělení

Rob je vysoce zkušený právník a zodpovídá za právní, regulační a veřejné záležitosti Skyscanneru po celém světě. A díky Skyscanneru si může rezervovat lety, aby mohl fandit Arsenalu, ať hraje kdekoli!

Stuart
Middleton

Obchodní ředitel

Stuart pro Skyscanner pracuje už více než deset let a zastával několik různých pozic. Teď vede obchodní tým a odpovídá za to, aby se ty nejlepší nabídky dostaly ke všem cestovatelům na všech trzích.

Kathleen
Urquhart

Vicepresident talent managementu

Centrem úspěchu Skyscanneru jsou naši lidé, máme jich okolo tisíce po celém světě. Kathleen vede personalistiku a práci s lidskými zdroji, a zajišťuje, že naše týmy se mohou rozvíjet na světové úrovni a s tou nejlepší podporou, bez ohledu na to, kde jsou.

Piero
Sierra

Produktový ředitel

Piero si vybudoval kariéru dodáváním špičkových spotřebních produktů a stejnou úroveň odhodlání si přinesl i do Skyscanneru. I díky němu se z nás stala cestovní agentura, která staví cestovatele vždycky na první místo.

Laurence
Tracol

Finanční viceprezidentka

Laurence má 25leté zkušenosti s elektronickým obchodováním a technologiemi: mimo jiné pracovala 12let v eBayi, kde byla také zástupkyní finančního ředitele. Ve volném čase radí podnikatelům a startapovým společnostem. Jejím zaměřením je zajištění rostoucí profitability Skyscanneru.

George
Goodyer

Technologický ředitel

Technologie je tím hlavním, co nám umožňuje vyvíjet špičkové produkty v oblasti cestování. George řídí naše techniky a vědce, kteří se ve svém řemesle stále vzdělávají a zdokonalují, aby dostáli našim slibům cestovatelům z celého světa.

Steven
Pang

Hlavní produktový ředitel

Steven se k týmu připojil, když Skyscanner získal čínskou cestovní agenturu, kterou on sám založil. Tím nám pomohl rozšířit naše působení na mezinárodním trhu. Soustředí se na vývoj nových produktů a obchodních příležitostí pro Skyscanner.

Připojte se k nám na dobrodružství vašeho života

Jsme skupina talentovaných a nadšených lidí z celého světa, kteří se snaží usnadnit vám cestování. Jste připraveni se k nám přidat?

Podívejte se na všechny pozice