Spojeni láskou k cestování

Nestůjte na místě

Jsme skupina talentovaných a nadšených lidí z celého světa. Nebojíme se vymýšlet ani zkoušet nové věci. Snažíme se řešit složité problémy cestování, abychom všem dopřáli lepší zážitky.

Skyscanner je součástí skupiny Ctrip (nyní skupina Trip.com), ale je provozně nezávislý a rychle se rozvíjí. V současné době už má pobočky v Evropě, Severní Americe a Asii.

Více než 1000

zaměstnanců

50

národností

8 poboček

po celém světě

Naše kultura

Každý den...

Snažíme se dělat pro lidi i planetu správnou věc.

Nasloucháme, podporujeme a klademe otázky, abychom vyřešili obtížné záležitosti cestování.

Zvažujeme, soustředíme se na dlouhodobé vztahy, ne na krátkodobá vítězství.

Slibujeme, že budeme pomáhat lidem rychleji činit lepší rozhodnutí o cestování.

Seznamte se s týmem, který změny vede

Moshe
Rafiah

Výkonný ředitel

Moshe studoval práva a dokonce aspiroval na hráče amerického fotbalu, ale není nic, čemu by rozuměl lépe, než technologiím využívaným v cestovním průmyslu. Kromě toho, že je výkonným ředitelem Skyscanneru, založil v roce 2000 Travelfusion, ve které zastává tutéž funkci. S odhodláním usiluje o naplnění své mise vést světovou transformaci v modernizaci a udržitelnosti cestování.

Ruth
Chandler

Personální ředitelka

Ruth zastává názor, že „skvělí lidé dělají skvělé produkty“. Se svým týmem se tedy soustředí na podporu a rozvoj více než 1000 úžasných lidí v našich pobočkách v Evropě, Severní Americe a Asii, kteří Skyscanner tvoří, a z nichž každý pochází z jiného prostředí a má jiný pohled na věc.

Joanna
Lord

Marketingová ředitelka

Joanna zbožňuje tři věci – startupy, online marketing a kávu. Ve své pestré kariéře bylo jejím cílem vždy tvořit úžasné značky, na které nezapomenete, spojovat nás a dělat skvělé věci.

Stuart
Middleton

Obchodní ředitel

Stuart pro Skyscanner pracuje už více než deset let a zastával několik pozic. Teď vede obchodní tým a odpovídá za to, aby se ty nejlepší nabídky dostaly ke všem cestovatelům na všech trzích.

George
Goodyer

Technologický ředitel

Technologie je středobodem toho, jak chceme nadále dodávat špičkové produkty v oblasti cestování. George řídí naše techniky a vědce, kteří se stále vzdělávají a zdokonalují ve svém řemesle, aby dostáli našim slibům cestovatelům z celého světa.

Kris
Beyens

Finanční ředitel

Po 20 letech v eBay a GE Kris velmi dobře ví, jak oblíbené značky mohou globálně růst, aniž by ztratily svůj směr. Jakožto finanční ředitel se zaměřuje na čísla, počínaje 100 miliony cestujících, kteří každý měsíc použijí Skyscanner.

Steven
Pang

Seniorský produktový viceprezident

Steven se k týmu připojil, když Skyscanner získal čínskou cestovní agenturu, kterou on sám založil. Tím nám pomohl rozšířit naše působení na mezinárodním trhu. Soustředí se na vývoj nových produktů a obchodních příležitostí pro Skyscanner.

Piero
Sierra

Produktový ředitel

Piero si vybudoval kariéru dodáváním špičkových spotřebních produktů a stejnou úroveň odhodlání přinesl i do Skyscanner. I díky němu se z nás stala cestovní agentura, která staví cestovatele vždycky na první místo.

Rob
Miller

Ředitel právního oddělení

Rob je vysoce zkušený ředitel právního oddělení a zodpovídá za naše funkce v oblasti právních, regulačních a veřejných záležitostí po celém světě. A díky Skyscanner si může rezervovat výlety, aby mohl fandit Arsenalu, ať hraje kdekoli!

Připojte se k nám na dobrodružství vašeho života

Jsme skupina talentovaných a nadšených lidí z celého světa, kteří se snaží usnadnit vám cestování. Jste připraveni se k nám přidat?

Podívejte se na všechny pozice