Naše první kroky k udržitelnosti

Naším cílem je vést globální proměnu cestování moderním a udržitelným směrem. Jsme teprve na začátku, ale snažíme se dělat pozitivní změny. Patří mezi ně například následující.

Nabízíme vám ekologičtější varianty

Řekli jste nám, že chcete více informací o dopadu letecké dopravy na životní prostředí. Takže při hledání teď u letů s nižšími emisemi CO2 uvidíte štítek „Ekologičtější varianty“. Během posledního roku si lety s nižšími emisemi vybralo už více než 10 milionů cestujících.

Cestujte bez výčitek

Propojení cestovního průmyslu

Iniciativu Travalyst řídí vévoda ze Sussexu a jejími členy jsou další světoví lídři v oboru, jako je skupina Trip.com, TripAdvisor, Booking.com a Visa. Sdílíme společnou vášeň pro cestování a přesvědčení, že můžeme opravdu přispět ke změně k lepšímu.

Prostřednictvím iniciativy Travalyst pomáháme zajistit příznivou budoucnost pro destinace a místní komunity ve všech koutech světa pro budoucí generace. Snažíme se chránit přírodní zdroje, ulevovat tlaku v přelidněných destinacích a hledat lepší způsoby, jak snížit a kompenzovat uhlíkové emise související s cestováním.

Víme, že máme zodpovědnost za naši planetu a za sebe navzájem, a společně chceme změny urychlit.

Přečtěte si o programu Travalyst

Nebojíme se odpovědnosti

I když jsme světovou společností s pobočkami v Evropě, Severní Americe a Asii, snažíme se naše vlastní služební lety omezit na minimum a využíváme spíše videokonferenční hovory.

Když ale opravdu potřebujeme kvůli práci někam letět, můžeme náš dopad na životní prostředí kompenzovat díky partnerství se společností SkyNRG. Ta je globálním lídrem na trhu udržitelných leteckých paliv, která slibují až 75% snížení emisí CO2.

Další informace o udržitelném palivu