Mapa

Lety Emirates

Emirates je hlavní společností Spojených arabských emirátů. Domovským letištěm aerolinie je Dubaj. V roce 2016 byla Emirates největší leteckou společností dle počtu přepravených cestujících. Ve stejném roce přepravila přibližně 50 milionů lidí. Společnost létá do 141 destinací v 88 zemích. Emirates vlastní nejvíce letadel Boeing 777 a Airbus A380 na světě. Její letecká flotila má celkem 240 letadel. Do Prahy létají Emirates pravidelně od roku 2010. V roce 2016 byl na této trase nasazen největší airbus světa A380. Firma není členem žádné letecké asociaci. Její specialitou jsou dlouhé lety, na kterých nabízí skvělé služby a komfort.

Proč letět s Emirates

Odbavení

Všechny druhy odbavení jsou u aerolinie Emirates zdarma. Check-in na letišti se otevírá 3 hodiny před plánovaným letem. Odbavit se můžete také z pohodlí domova online, ať už na vašem počítači, nebo v mobilní aplikaci ve vašem telefonu. Online check-in je zpřístupněn 48 hodin před cestou.

Zavazadla

Příruční zavazadlo je dovoleno v max. rozměrech 55x38x20cm s hmotností 7kg. Odbavené zavazadlo je u všech letů zdarma. Jeho váha je stanovena dle tarifu a destinace na 20 nebo 30kg. V případě letů do Ameriky nebo Afriky bývají cestujícím k dispozici 2 zapsaná zavazadla. Společnost Emirates vám zdarma umožní přepravu sportovního vybavení, jako jsou lyže, snowboard nebo surf, pokud nepřesáhnou max. hranici 30kg.

Sedadla

Během odbavení si můžete zdarma zvolit sedadlo v letadle. Pokud si chcete rezervovat své oblíbené sedadlo dříve, budete muset zaplatit poplatek. Ve třídě Business si lze sedadlo vybrat zdarma kdykoliv. Sedadla s extra místem na nohy se začínají prodávat 6 hodin před letem.

Rezervační poplatky

Letenku je možné zakoupit všemi klasickými platebními kartami bez poplatku. Platit můžete také pomocí bezpečného systému PayPal. Změny letenek lze provádět přímo v systému Emirates po přihlášení k vaší rezervaci. Poplatek vám bude automaticky vypočítán a bude nabídnuto jeho zaplacení.

Služby na palubě

Občerstvení je během letů Emirates zahrnuto v ceně letenky. Na výběr máte z několika druhů jídel. Nechybí speciální dětské menu (2-12 let) a také menu pro úplně malé děti (0-2 roky). Součástí dětského menu bývají sladkosti a barevné tácy. Nechybí speciální menu s vyhlášeným vínem. Zdarma můžete požádat také o pivo a další alkoholické i nealkoholické nápoje. Za svůj palubní systém obrazovek, na kterých lze přehrávat filmy, získala firma ocenění. Připojení k wifi je zdarma v omezené míře 20MB a 2 hodin. Více dat si můžete po jejich vyčerpání připlatit. Pomocí externích kamer vám je umožněno sledovat okolí letadla a získat tak podobný výhled jako pilot.

Emirates

4,0/5
Na základě 168 hodnocení

Hodnotíme poskytovatele na základě zpětné vazby uživatelů týkající se: spolehlivosti cen, poplatků, služeb zákazníkům a snadnosti používání stránek poskytovatele.

Další informace

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.