Ubytování Dolany

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Dolany podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Ubytování Dolany ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
10:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Kouření zakázáno
Domácí zvířata povolena
Zahrada
Vytápění

Prozkoumejte okolí

Dolany 95, Dolany, 783 16, Česko|0,4 km z centra města

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Důležité informace od hotelu
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy. Provozováno soukromým hostitelem

Ubytování Dolany: Často kladené otázky

Ubytování Dolany je 0.4 km od centra města Dolany.
Ubytování Dolany se nachází ve městě Dolany v zemi Česko a je 0.4 km daleko od centra města Dolany.
V hotelu Ubytování Dolany se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 10:00.
Ano, hotel Ubytování Dolany nabízí Wi-Fi, takže během pobytu můžete zůstat ve spojení.
V okolí hotelu Ubytování Dolany je možné vidět a zažít mnohé. Nejbližšími zajímavostmi jsou Katedrála sv. Václava Olomouc, Park Řepák, Chrám sv. Michala, Magistrát města Olomouce a Olomouc město.
Ano, hotel Ubytování Dolany má parkoviště.
O restauracích v hotelu Ubytování Dolany nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.
Zdá se, že hotel Ubytování Dolany nenabízí snídani, ale pro jistotu se na to zeptejte přímo v hotelu.
Ano, v hotelu Ubytování Dolany vám bude příjemně.
Ano, hotel Ubytování Dolany povoluje pobyt s domácími mazlíčky. Poodrobnosti o případných dalších poplatcích nebo omezeních vám sdělí přímo v hotelu.