Ruby Prague Apartment

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Praha podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Ruby Prague Apartment ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
10:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Kouření zakázáno
Výtah
Expresní přihlášení
Expresní odhlášení

Prozkoumejte okolí

Školská 20 306, 3rd floor, New Town, Praha, 110 00, Česko|1,03 km z centra města

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Důležité informace od hotelu
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy. Informujte prosím Ruby Prague Apartment o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Ruby Prague Apartment: Často kladené otázky

Ruby Prague Apartment je 1.0 km od centra města Praha.
Ruby Prague Apartment se nachází ve městě Praha v zemi Česko a je 1.0 km daleko od centra města Praha.
V hotelu Ruby Prague Apartment se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 10:00.
Ano, hotel Ruby Prague Apartment nabízí Wi-Fi, takže během pobytu můžete zůstat ve spojení.
V okolí hotelu Ruby Prague Apartment je možné vidět a zažít mnohé. Nejbližšími zajímavostmi jsou Praha hlavní nádraží, Staroměstské náměstí, Karlův most, Muzeum Franze Kafky a Malá Strana.
Ano, hotel Ruby Prague Apartment má parkoviště.
O restauracích v hotelu Ruby Prague Apartment nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.
Zdá se, že hotel Ruby Prague Apartment nenabízí snídani, ale pro jistotu se na to zeptejte přímo v hotelu.
Ano, v hotelu Ruby Prague Apartment vám bude příjemně.
Ano, hotel Ruby Prague Apartment má výtah.