Edificio Corte Suprema 196

+ 16

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Santiago de Chile podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Edificio Corte Suprema 196 ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
15:00
Odjezd před:
11:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Kouření zakázáno
Domácí zvířata povolena
Přístup k internetu

Více o hotelu Edificio Corte Suprema 196

Edificio Corte Suprema 196

Edificio Corte Suprema 196 se nachází v atraktivní lokalitě v centru města Santiago a poskytuje terasu. Chilské muzeum předkolumbovského umění se nachází 1,5 km od tohoto ubytování.

Lokalita

196 Corte Suprema, Santiago de Chile, 8330369, Chile|1,49 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

15:00

Odjezd před:

11:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Dětská postýlka

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Důležité informace od hotelu
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.

Edificio Corte Suprema 196: Často kladené otázky

Edificio Corte Suprema 196 je 1.5 km od centra města Santiago de Chile.
Edificio Corte Suprema 196 se nachází ve městě Santiago de Chile v zemi Chile a je 1.5 km daleko od centra města Santiago de Chile.
V hotelu Edificio Corte Suprema 196 se můžete ubytovat od 15:00 a odhlásit se budete muset před 11:00.
Ano, hotel Edificio Corte Suprema 196 má parkoviště.
O restauracích v hotelu Edificio Corte Suprema 196 nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.